על צביעות והתחסדות- אצלנו


 

 

 

מיסוד הזנות וההימורים היה מהווה מהלומה לפשע מאורגן ומביא תועלת רבה לחברה.

"ארטמיס" במונדיאל כדוגמה.

 

הד"ר נחום גולדמן,מן המנהיגים היהודים הבולטים במאה ה- 20 ומחכמי הדור, אמר על הגרמנים שהם "פרפקציוניסטים" בכל דבר – כלומר ביצועיסטים קפדניים- וככה הם גם ביצעו  בקפדנות את הרצח של העם היהודי- אמר גולדמן.אמירה זאת היא אמת זועקת וצורבת.אולם הגרמנים לא הסתירו זאת.תוכם כברם. מבחינה זאת אפשר לומר הרבה דברים בגנותם של הגרמנים,אך בניגוד לשכניהם באירופה הם היו ונשארו הכי פחות צבועים.אצלם היעילות משתלבת עם תכונות אחרות שלהם.אם צריך לומר "להבדיל" אומר זאת,אך לא במחיר התעלמות מן המציאות,אשר גם היא לא וורודה.

 

ברלין תארח ב 6 ביוני את "המונדיאל". לשם כך היא לא רק בנתה את תחנת הרכבת הגדולה ביותר באירופה(שתכנונה בעצם התחיל הרבה לפני שהיא זכתה באירוח המונדיאל) אלא הקימה את בית הבושת הגדול ביותר באירופה.שם המוסד "ארטמיס", כשם האלה היוונית התאומה של אפולו,שנמנתה עם שלוש האלות הבתולות.מאות אלפי האוהדים שיפשטו על ברלין יחפשו בין היתר פורקן מיני,ואי הסדרת הזנות עלולה לגרום לפגעים שונים,לרבות מחלות, אלימות ,מלחמת סרסורים , שלא לדבר על הפסד מסים,וכיו"ב. הגרמנים רוצים למנוע כל זאת חרף המחאות, החסודות יש לומר, של ארגוני הנשים,דתיים ואיגודים מקצועיים,אשר מן הסתם מייצגים את איגוד הזונות הגרמני שחושש מתחרות עזה.

 

גרמניה היא רק דוגמה בולטת,שכן נושא המין מוסדר כמעט בכל אירופה,מאותם טעמים שהזכרתי.הזנות, נכון יותר הנזקקים לה,למי שאינו יודע ,לא אסורה לא מדאורייתא ולא מדרבנן  . רחב,למשל,נמנית עם אמהות הזנות ושמור לה מקום של כבוד במקורותינו.חז"ל, בהתייחסם לצורך הפורקן המיני,קובעים שרצוי שהדבר ייעשה מחוץ למקום מגוריו של הגבר. הנימוק ברור.

 

והנה בישראל אשר בשבועות האחרונים מככבים בה על המרקע מנהיגי הפשע המאורגן , רובם חובשי  כיפה, מעין אמצעי מניעה סמלי,ובין עסקיהם גם זנות וגם הימורים.מיסוד שני תחומים אלה יהווה מכה קשה לעולם התחתון המאורגן והבלתי מאורגן,ימנע הברחה של שפחות מין מחו"ל,יבלום מחלות מידבקות,יחסל את עשרות מאורות ההימורים,יכניס כסף למדינה.

 

אלא שאצלנו הצביעות וההתחסדות מושלים בכיפה.להמר תחת כל גג רעוע- זה בסדר .מפעל הפיס- שהוא מפעל הימורים ממלכתי ענק- זה חיובי.לעשות מין תחת כל עץ רענן בחסות סרסור-זה נסבל.אך להסדיר את כל אלה- הס מלהזכיר ,או מוקצה מחמת נשואים קואליציוניים.גם הגופים הציבוריים שכה הרבה עוסקים בנושא הפשע,בשחיתות ובעוד מדווים חברתיים משום מה גם הם שמו להם סייג בתורה שלא לנוגע בתחומים שהיו פוגעים בתשתיות הפשע ומשפרים את איכות חיינו.גם הם צבועים.

 

מעניין שדווקא מנהיגה של מועצת ה"ירוקים" בגרמניה, מרלינה שינדר, התבטאה כי "הזנות קיימת כאן הרבה שנים. מה שחשוב הוא שלזונות יהיו תנאי עבודה נאותים.המסר שלי לאוהדים : התנהגו  בהגיון,אל תשתו יותר מדי,השתמשו בקונדומים ואל תצפו לאהבה".

 

אשר לי,עשיתי לי כבר תוכניות אחרות.אני נוסע ל"דרך המשי",לראות,לשמוע ולחוש.בכל מקרה לא לכתוב.

 

 

 

 

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

תגובות

 • נעמה  On 28/05/2006 at 12:33 am

  והפעם נדמה לי שהן שלך.
  יש לך מושג כמה נשים מתכוונים סוחרי הנשים "לשנע" לגרמניה לקראת המונדיאל? התשובה, לפחות על-פי ההראלד טריביון: 40,000

  קח ציטוט:
  "כמו כל תעשייה של מוצרי צריכה, תעשיית הסקס המסחרי מונעת על ידי ביקוש, ובמונחים כלכליים הקשר בין זנות לסחר בנשים הוא ברור. סקס מוצע למכירה משום שיש לו קונים היוצרים לו שוק, וסחר בנשים למטרות סקס מבטיח קווי אספקה.
  אבל יש הבוחרים להוציא קשר מכריע זה מן הדיון, מניתוח התופעה ומתוכניות אסטרטגיות לפעולה. מדינות כמו גרמניה, שבהן הזנות חוקית, נהפכות ליעדים בינלאומיים לסחר בנשים; הן מציעות אתרי פעילות המקדמים בברכה סוחרי נשים הרבה יותר מאשר מדינות שבהן הזנות אינה חוקית" (…)
  הגיע הזמן ללכת בעקבותיה [בעקבות שוודיה] ולהכיר בקשר שבין זנות לסחר בנשים ולראות את תעשיית הסקס המסחרי כפי שהיא: שעבוד שיטתי של נשים ונערות באמצעות ניצול מיני. כצעד ראשון נכון, יש לנקוב בשמות לקוחות ולדרוש מהם דין וחשבון על מעשיהם. יש גם לתבוע דין וחשבון מגרמניה, ההופכת את אירועי הגביע העולמי לסיור סקס."

  קח קישור לתרגום העברי:
  http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?itemNo=705627

 • מרק ק.  On 28/05/2006 at 1:54 am

  איך אתה יכול לפרסם מאמרים באתר שמפרסם דברים מהסוג הזה http://www.notes.co.il/mati/19555.asp

 • אלדד  On 28/05/2006 at 11:18 am

  הכלל הוא- בארמית- לא עכברא גנב אלא חורא גנב. במילים פשוטות: כל פירצה קוראת לגנב.אצלנו אלה לא פירצות אלא חורים גדולים, חללים ממש אשר דרכם נכנסים בקלות עכברושי העולם התחתון. ועוד לא שמענו הכול. נמתין לוועדת זיילר. זנות והימורים הם מאבי אבות הפשע. נכון,גם כאשר תחומים אלה מוסדרים,זה לא מושלם. וכי הדמוקרטיה מושלמת?.היא ברירת המחדל.בינתיים אין משהו טוב ממנה. ונכון ואמת ויציב
  שהחברה שלנו צבועה ובראש הצבועים הפוליטיקאים שלנו.

 • קורא- בתגובה למרק.ק  On 28/05/2006 at 12:02 pm

  השאלה לא מובנת לי.נקיטת עמדה לא קשורה באתר. תודה לאל שאין אצלנו איסורים על אופי האתרים ועל הנכתב בהם,למעט כמה מגבלות אשר בתחום הפשיעה, כמו פדופיליה וכיו"ב.
  כן,כן וכן- הצביעות אצלנו חוגגת בגדול.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: